روز یکشنبه 6 بهمن، اعتصاب چندروزه رانندگان سرویس‌های رفت و آمد کارگران منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در اعتراض به سطح نازل در آمدشان باخبر تیراندازی روزگذشته به سمت اتوبوس حامل کارگران پتروشیمی تندگویان  با اسلحه شکاری رسانه ای شد.آیا کاسه ای زیر نیم کاسه است؟

صبح روزیکشنبه 6بهمن،فرماندار ماهشهرگفت: طی چند روز اخیر رانندگان اتوبوس‌های ایاب ذهاب کارکنان شرکت‌های پتروشیمی منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در اعتراض به نرخ کرایه‌ها اقدام به اعتصابات صنفی کرده بودند.

وی افزود: به دنبال این موضوع شورای ترافیک استان خوزستان به منظور یکسان سازی نرخ کرایه‌ها و نحوه پرداختی برگزار شد که در آن جلسه مقرر شد نرخ کرایه‌ها و یکسان سازی آن توسط سازمان حمل و نقل پایانه‌ها بررسی و به شورای ترافیک استان خوزستان اعلام شود.

فرماندار بندرماهشهر در ادامه با اشاره به تیراندازی روز گذشته(5بهمن) به اتوبوس حامل کارکنان شرکت پتروشیمی تندگویان خاطرنشان کرد:، اما متاسفانه در این فاصله رانندگان تأمل نکرده و روز گذشته یک راکب موتورسوار در 20کیلومتری جاده اهواز- بندرماهشهر به نشانه اعتراض به اتوبوس ایاب ذهاب کارکنان این پتروشیمی با اسلحه شکاری تیراندازی کرده است.

بیرانوند اضافه کرد: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی به همراه نداشته و تنها خساراتی را به دستگاه اتوبوس وارد کرده است.

وی عنوان کرد:تلاش برای شناسایی عوامل این تیراندازی ادامه داردو به زودی دستگیر خواهند شد .

درهمین رابطه:

اعتصاب رانندگان سرویس‌های رفت و آمد کارگران منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در اعتراض به سطح نازل در آمدشان برای چندمین روز متوالی

روز شنبه 5 بهمن برای چندمین روز متوالی،اعتصاب رانندگان سرویس‌های رفت و آمد کارگران منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی(ماهشهر -بندرامام) در اعتراض به سطح نازل درآمدشان ادامه پیدا کرد.

به گزارش 5 بهمن یک منبع خبری محلی،چند روزی‌ست که رانندگان سرویس‌های حمل و نقل منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی با متوقف کردن خودروهای خود دست به اعتراضاتی برای افزایش دستمزد خود زده‌اند که تا کنون از سوی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی هیچ‌گونه پاسخی به رسانه‌ها ارسال نشده است.